Dom Wczasowy Kolejarz

 • 40.00 zł
 • Opublikowano: 26/11/2014
 • Zmodyfikowano: 05/10/2015
  • Muszyna, małopolskie, Poland

Dom Wczasowy Kolejarz to komfortowy i duży ośrodek oferujący blisko 375 miejsc noclegowych.


Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących aktywny wypoczynek. Na terenie DW Kolejarz (na ok. 4 ha terenów zielonych) znajdują się boiska sportowe, baseny i zjeżdżalnie, plac zabaw, strzelnice i pole paintballowe. Poza tym do dyspozycji Gości ośrodka jest siłownia, sauna oraz sala taneczna.


Dom Wczasowy Kolejarz położony jest blisko kompleksu narciarskiego Dwie Doliny Muszyna Wierchomla, dzięki czemu jest to doskonałe miejsce dla miłośników białego szaleństwa.


Ośrodek organizuje ponadto: szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe, zielone szkoły, zimowiska i kolonie.


Wyśmienita kuchnia w Domu Wczasowym Kolejarz zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości!


Szukasz miejsca na wypoczynek? Wybierz DW KOLEJARZ!


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 0 głosów

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • DW Janosik

  DW Janosik

  Domy Wczasowe Muszyna 08/03/2016
  Proszę o kontakt
 • Dom Wczasowy Szczyt

  Dom Wczasowy Szczyt

  Domy Wczasowe Muszyna (małopolskie) 09/03/2015
  Proszę o kontakt

www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

Muszyna - podstawowe informacje

Muszyna - informacje dla Turystów

Muszyna - atrakcje turystyczne