Sanatorium Korona

Sanatorium Uzdrowiskowe Korona położone jest w bardzo atrakcyjnym miejscu Muszyny - na Zapopradziu. To właśnie w tej części Muszyny znajduje się piękny Park Zdrojowy Zapopradzie z Ogrodami Sensorycznymi (Ogrodami Zmysłów), kompleks odkrytych basenów, Amfiteatr Zapopradzie, korty tenisowe oraz Pijalnia Wód Antoni. W pobliżu Sanatorium znajdują się również ruiny zamku, lodowisko oraz wiele szlaków do pieszych wędrówek.


Sanatorium Korona dysponuje pokojami 1, 2, 3-osobowymi, pokojami typu studio oraz apartamentami 2 i 3-osobowymi. Sanatorium jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sanatorium Korona może pomieścić łącznie do 120 osób.


Sanatorium Uzdrowiskowe Korona posiada certyfikat ISO 9001:2008 oraz certyfikat „Ośrodek przyjazny osobom niepełnosprawnym”.


Sanatorium KORONA posiada nowoczesną bazę zabiegową.


Do dyspozycji gości Sanatorium są m.in.: sauna, kawiarnia, kijki do Nordic Walking, dostęp do WIFI oraz parking.


 


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 7 głosów

Komentarze

Polecam według Marian:

Fajne położenie a do tego teraz otwarli tam fajnie wyposażoną siłownię.

Polecam według Edyta:

Polecam to sanatorium nie tylko ze względu na piękne położenie ale również ze względu na dużą liczbę zabiegów jakie oferują.

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

  www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

  Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

  Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

  Muszyna - podstawowe informacje

  Muszyna - informacje dla Turystów

  Muszyna - atrakcje turystyczne