Sanatorium Uzdrowiskowe WIARUS

Sanatorium Uzdrowiskowe "WIARUS" to wspaniałe miejsce do wypoczynku i rehabilitacji. Dzięki niezwykłemu klimatowi oraz dużej ilości źródeł wód mineralnych, ośrodek ten wybierają turyści z całej Polski.


Sanatorium położone jest na terenie gminy Muszyna i oferuje swoim Gościom 148 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach z balkonami.


Sanatorium Wiarus posiada liczne udogodnienia, jak np. windę, kawiarnię, bibliotekę oraz wypożyczalnię sprzętu sportowego.


Ośrodek dysponuje własną kuchnią do przygotowywania smacznych posiłków.


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 0 głosów

Youtube video

Komentarze

według Kornelia:

Polecam! Czysto, miło, smaczne posiłki, ładna okolica, miła obsługa i przyjazna atmosfera. Bardzo dobrze wspominam pobyt tam

według Mariusz:

Ja również polecam to miejsce. Miła atmosfera i piękne widoki powodują, że chce się tam wracać.

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

  www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

  Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

  Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

  Muszyna - podstawowe informacje

  Muszyna - informacje dla Turystów

  Muszyna - atrakcje turystyczne