IZWORSCY Agroturystyka

 • 30.00 zł
 • Opublikowano: 02/10/2013
 • Zmodyfikowano: 03/10/2015
  • 18 471 48 34, Muszyna, małopolskie, Poland
 • http://www.izworscy.pl

Oferujemy Państwu noclegi pokojach 2, 3 oraz 4-osobowych. Do dyspozycji naszych Gości są ponadto 2 łazienki, 2 holle z aneksami kuchennymi, TV, lodówki oraz parking.


Spedzając czas w naszych kwaterach agroturystycznych mają Państwo pewność udanego wypoczynku w wygodnych i komfortowych pokojach.


Dla ludzi ceniących domową kuchnię przygotowaliśmy również możliwość wykupienia smacznych posiłków.


Zapraszamy


Halina i Władysław Izworscy


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 4 głosów

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

  www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

  Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

  Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

  Muszyna - podstawowe informacje

  Muszyna - informacje dla Turystów

  Muszyna - atrakcje turystyczne