Pokoje gościnne BARTUŚ

Pokoje gościnne BARTUŚ położone są w ścisłym centrum Muszyny. Oferujemy pokoje dwu i trzyosobowe na pierwszym piętrze naszego domu. W każdym pokoju: łazienka, balkon, telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.


GWARANTUJEMY:
- noclegi w urokliwym miejscu Muszyny,
- dostęp do lodówki, czajnika bezprzewodowego oraz małego aneksu kuchennego,
- parking na posesji
- atrakcyjny wypoczynek z możliwością grillowania obok domu.


Nasze pokoje gościnne położone są bardzo blisko wszystkich atrakcji jakie oferuje Muszyna turystom przebywającym w  tym Uzdrowisku. Wybierając Nas dotrzesz do Ogrodów Sensorycznych, basenów, ruin zamku czy też lodowiska w ciągu 10 minut!


CENY NOCLEGÓW USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE.


Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.pokoje-muszyna.cba.pl


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 1 głosów

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

  www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

  Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

  Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

  Muszyna - podstawowe informacje

  Muszyna - informacje dla Turystów

  Muszyna - atrakcje turystyczne