Pensjonat IRENA ***

  • 60.00 zł
  • Opublikowano: 18/01/2014
  • Zmodyfikowano: 28/07/2020
    • 18 443 13 27, Żegiestów-Zdrój, małopolskie, Poland

Pensjonat Irena w Żegiestowie-Zdroju oferuje wypoczynek w komfortowych pokojach z łazienkami. Dla rodzin z dziećmi nasz Ośrodek przygotował specjalne, większe pokoje, typu studio.


Pensjonat Irena to idealne miejsce na wypoczynek dla osób indywidualnych jak też rodzin  z dziećmi. Komfortowe warunki oraz miła, rodzinna atmosfera w naszym Ośrodku to to co Nas wyróżnia.


Położenie naszego Pensjonatu sprawia że każdy z naszych Gości może naprawdę wypocząć, z dala od zgiełku i od codziennych obowiązków.


W bliskiej odległości od naszego Pensjonatu znajdują się dwa przejścia graniczne ze Słowacją (w Leluchowie oraz w Piwnicznej) oraz atrakcyjne miejscowości uzdrowiskowe jak np. Krynica-Zdrój.


Dla ludzi ceniących domową kuchnię przygotowaliśmy smaczne śniadania oraz obiadokolacje wraz z przepyszną kawą i domowymi ciastami serwowanymi w naszej kawiarni.


Pensjonat przygotował również specjalną ofertę na różnego rodzaju konferencje i spotkania biznesowe.


Zapraszamy


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 1 głosów

Youtube video

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

Muszyna - podstawowe informacje

Muszyna - informacje dla Turystów

Muszyna - atrakcje turystyczne