Pensjonat Jaworzyna

  • 50.00 zł
  • Opublikowano: 24/02/2015
  • Zmodyfikowano: 05/10/2015
    • 601 911 994, Muszyna, małopolskie, Poland

Eko Pensjonat Jaworzyna w Muszynie oferuje komfortowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym (do wyboru 9 pokoi, część pokoi z balkonami, oraz przestronne Apartamenty 2 lub 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Każdy z pokoi jest w pełni wyposażony i doskonale urządzony. Nasi Goście mogą wybrać łóżka jednoosobowe, dwuosobowe, łoża małżeńskie czy też dziecięce.


W cenie pokoju Pensjonat Jaworzyna oferuje również:
- śniadanie,
- miejsce parkingowe przy obiekcie,
- rowery górskie.


W naszym malowniczo położonym Pensjonacie wypocząć mogą zarówno rodziny z dziećmi, seniorzy jak i też osoby ceniące aktywny wypoczynek.


Przystępne ceny, wysoki komfort noclegów oraz wiele dodatkowych udogodnień (plac zabaw dla dzieci, grill, miejsce na narty i rowery, gabinet masażu, restauracja) to jest to co Nas wyróżnia!


EKO Pensjonat Jaworzyna:
- ekologiczne źródła energii - ogrzewamy systemem solarnym, pompa ciepła,
- woda górska z własnego źródła,
- czyste powietrze i góry z dala od jakiegokolwiek przemysłu i dużych aglomeracji,
- czystość (zmywanie, sprzątanie, środkami eko),
- żywność (nabiał, owoce i warzywa od miejscowych rolników),


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 2 głosów

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

Muszyna - podstawowe informacje

Muszyna - informacje dla Turystów

Muszyna - atrakcje turystyczne