Regulamin

Regulamin serwisu www.noclegi-muszyna.com

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Serwis pozawala na zamieszczanie ogłoszeń obiektów noclegowych z terenu gminu Muszyna.
 2. Dodanie ogłoszenia, które nie będzie zgodne z tematyką serwisu skutkować będzie jego usunięciem.
 3. Korzystanie z serwisu www.noclegi-muszyna.com jest całkowicie dobrowolne. Warunkiem założenia konta w serwisie jest akceptacja niniejszego regulaminu.

DODAWANIE OGŁOSZEŃ

 1. Zamieszczając ogłoszenia w niniejszym serwisie zgadzasz się na ich publikację w sieci internet.
 2. Użytkownik serwisu bierze pełną odpowiedzialność za treści oraz materiały graficzne w zamieszczanych przez siebie ogłoszeniach.
 3. Podane informacje będą dostępne ogólnie bez zabezpieczeń.
 4. Istnieje możliwość promowania ogłoszenia za dodatkową opłatą. Aby uzuskać więcej informacji prosimy o Kontakt
 5. Dodając ogłoszenie, zdjecia oraz materiały video oświadczasz, iż posiadasz do nich pełne prawa majątkowe i inne a informacje te są zdogne z prawdą i faktycznym stanem. Ochronie podlega także treść ogłoszenia.
 6. Ogłoszenie nie może zawierać podtekstów erotycznych, treści niezgodnych z obowiązującym prawem oraz nie może naruszać godności innych osób.

PŁATNOŚCI

 1. Dodanie każdego ogłoszenia jest BEZPŁATNE!

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W przypadku problemów z działaniem serwisu należy skontaktować się z administratorem poprzez formularz kontaktowy (zakładka Kontakt).
 2. Podając swój adres mailowy zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od właściciela serwisu oraz jego partnerów.
 3. Informacje na temat kont użytkowników przechowywane są w postaci zabezpieczonej.

 

UWAGA:

Jeżeli akceptujesz regulamin korzystania z serwisu i chcesz dokonać wpisu swojego obiektu noclegowego, bardzo prosimy przejść do strony Zarejestruj się bezpłatnie

Rejestrując się w naszym serwisie możesz w przyszłości dowolnie modyfikować wpis Swojego OBIEKTU!

 

www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

Muszyna - podstawowe informacje

Muszyna - informacje dla Turystów

Muszyna - atrakcje turystyczne