Sanatorium Revita

Sanatorium Revita oferuje noclegi w pokojach 1, 2-osobowych oraz pokojach typu studio z łazienkami, radiem, TV, bezpłatnym internetem WI-FI i balkonem. Sanatorium dysponuje łącznie 128 miejscami noclegowymi.


Revita oferuje poza komfortowym wypoczynkiem - skuteczne zabiegi lecznicze, potwierdzone ponad 40 letnią działalnością.


Sanatorium położone jest w sąsiedztwie rezerwatu lipowego Obrożyska. W pobliżu naszego budynku znajdują się wyciągi narciarskie (kompleks narciarski Dwie Doliny), szlaki turystyczne, trasy rowerowe oraz wiele atrakcji turystycznych jakie oferuje Muszyna (ruiny zamku, ogrody zmysłów, baseny odkryte, amfiteatr Zapopradzie).


Baza zabiegowa sanatorium mieści się w tym samym budynku a obiekt został częściowo przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy: salę do kinezyterapii, urządzenia do hydroterapii, fizjoterapii, światłolecznictwa, areozoloterapii. Wszystkie zabiegi w sanatorium Revita wykonywane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną


Sanatorium przygotowało również specjalną OFERTĘ DLA FIRM. Specjalna sala konferencyjna umożliwia organizowanie konferencji orazobozów integracyjnych. Sanatorium organizuje poza tym kuligi, biesiady góralskie, wycieczki oraz bankiety z regionalną kuchnią.


 


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 0 głosów

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

  www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

  Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

  Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

  Muszyna - podstawowe informacje

  Muszyna - informacje dla Turystów

  Muszyna - atrakcje turystyczne