Schronisko górskie PTTK Jaworzyna Krynicka

Schronisko górskie PTTK Jaworzyna Krynicka położone jest na zboczu pod szczytem Jaworzyny Krynickiej, na wysokości ok. 1050 m n.p.m. i posiada 50 miejsc noclegowych (w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych - wszystkie pokoje z łazienkami).


POŁOŻENIE SCHRONISKA


Schronisko to położone jest ok. 700 m.od górnej stacji kolei gondolowej (ze szczytu Jaworzyny Krynickiej podążamy w dół za znakami szlaku zielonego, częściowo droga wiedzie trasą zjazdową a potem przez las). Dotrzeć tutaj można również szlakami z centrum Krynicy, Runka, Wierchomli, Muszyny, Szczawnika, Żegiestowa, Piwnicznej, Rytra i Hali Łabowskiej.


OFERTA SCHRONISKA


Schronisko oferuje noclegi w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji Gości jest sala widokowa (wspaniały widok na Beskid Sądecki) jadalna z kominkiem oraz dodatkowa sala z kominkiem w dolnej części budynku. Schronisko dysponuje poza tym: miejscem na narty, suszarnią, zamykanym pomieszczeniem do przechowywania rowerów, punktem narzędziowy do prostych napraw rowerów. Kuchnia w schronisku działa w godzinach od 8:00 do 20:00 i oferuje zmaczne śniadania, obiady, desery oraz zimne i ciepłe napoje. Schronisko przyjmuje również Turystów z psami (po wcześniejszych uzgodnieniach).


Obok budynku schroniska znajdują się: miejsce na ognisko, kapliczka papieska i muzeum turystyki górskiej PTTK.


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 2 głosów

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

Muszyna - podstawowe informacje

Muszyna - informacje dla Turystów

Muszyna - atrakcje turystyczne