Schronisko nad Wierchomlą

Bacówka nad Wierchomlą to schronisko turystyczne PTTK w Beskidzie Sądeckim, w paśmie Jaworzyny Krynickiej.


Schronisko położone jest na wysokości 887 m n.p.m., na polanie z której można podziwiać przepiękne widoki na pasmo Radziejowej oraz na Tatry. Dotrzeć tutaj można szlakami od Jaworzyny Krynickiej i Runka, Wierchomli, Szczawnika, Żegiestowa, Piwnicznej, Rytra i Hali Łabowskiej oraz od górnej stacji wyciągu krzesełkowego z Wierchomli (jedno z najkrótszych dojść).


Schronisko oferuje noclegi w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych oraz noclegi w tzw. fińskim domku obok schroniska. Istnieje również możliwość rozbicia namiotu, a w razie braku miejsc także nocleg na tzw. glebie. Bacówka łącznie z domkiem fińskim posiada 40 miejsc noclegowych.


W schronisku korzystać można ze smacznej domowej kuchni, kupić można śniadania i posiłki obiadowe, desery oraz napoje. Schronisko serwuje tradycyjne potrawy pasterskie – sery i baraninę.


Istnieje możliwość skorzystania (15 zł / osoba (min. 4 osoby)) z wolno stojącej drewnianej sauny fińskiej.


SCHRONISKO GÓRSKIE PTTK ZAPRASZA PRZEZ CAŁY ROK!


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 1 głosów

Komentarze

według Paula:

Super widoki! to idealne miejsce na odpoczynek, POLECAM :)

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

Muszyna - podstawowe informacje

Muszyna - informacje dla Turystów

Muszyna - atrakcje turystyczne