DW Janosik

Dom Wczasowy JANOSIK położony jest w Powroźniku, w gminie Muszyna, pomiędzy miastami uzdrowiskowymi Krynica-Zdrój i Muszyna. To właśnie to idealne położenie Ośrodka sprawia, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku o każdej porze roku.


Do dyspozycji Gości DW Janosik oddaje 26 pokoi 1,2,3,4 osobowych.


Jest to doskonałe miejsce na wczasy z dziećmi, spotkania okolicznościowe, zielone szkoły czy też konferencje. DW Janosik to również doskonałe miejsce wypoczynku dla ludzi ceniących aktywny wypoczynek (w bliskiej odległości znaleźć można wiele szlaków pieszych i rowerowych oraz inne atrakcje turystyczne Muszyni i Krynicy).


Dodatkowe atrakcje Ośrodka:
- domowa kuchnia,
- korty tenisowe,
- sauna,
- tenis stołowy,
- bilard,
- piłkarzyki,
- plac zabaw dla dzieci,
- boisko do siatkówki,
- parking strzeżony,
- rowery,
- WIFI,
- siłownia zewnętrzna.


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 1 głosów

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

Muszyna - podstawowe informacje

Muszyna - informacje dla Turystów

Muszyna - atrakcje turystyczne