Agroturystyka Rumcajsówka

Rumcajsówka to gospodarstwo agroturystyczne położone u podnóża Jaworzyny Krynickiej. Do dyspozycji Gości obiektu jest 19 miejsc noclegowych z pełnym węzłem sanitarnym (pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe). Każdy z pokoi posiada radio, TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (WI-FI) a każdy Gość może korzystać również z ogólnodostępnej kuchni. Na terenie naszego obiektu znajduje się bezpłatny parking dla Gości.


Przygotowaliśmy również specjalne pokoje dla osób niepełnosprawnych (poruszających się na wózku lub korzystających z kul lub balkonika)!


Rumcajsówka to doskonałe miejsce dla cudzi ceniących aktywny wypoczynek. Blisko naszego obiektu znajdują się liczne szlaki turystyczne (zarówno piesze jak i rowerowe). Kilkaset metrów od Rumcajsówki znajduje się wyciąg narciarski. Dzięki atrakcyjnemu położeniu w sąsiedztwie takich uzdrowisk jak Krynica-Zdrój czy też Piwniczna nie można się tutaj nudzić!


WiFi:
TV:
PARKING:
Głosy
Wynik 1 głosów

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

  www.noclegi-muszyna.com - największa baza noclegowa Muszyny. W serwisie prezentowane są hotele, pensjonaty, wille, sanatoria, kwatery agroturystyczny oraz schroniska z terenu gminy Muszyna. Znajdą tutaj Państwo zarówno oferty noclegów z wyżywieniem jak i bez wyżywienia. Przy każdym obiekcie noclegowym z terenu Muszyny dodanym do naszej bazy znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz zdjęcia obiektu (zarówno wnętrz jak i samego budynku od zewnątrz). Większość wpisów zawiera również ceny za dobę pobytu. Na tej stronie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone noclegi w Muszynie!

  Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego znajdującego się na terenie gminy Muszyna i chcesz w końcu zostać zauważony - skorzystaj z naszego serwisu i DODAJ ZA DARMO swój obiekt do naszego portalu noclegowego!

  Aby dodać swój obiekt - Zarejestruj się bezpłatnie. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem - Dodaj za darmo swój obiekt.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Muszynie zobacz koniecznie:

  Muszyna - podstawowe informacje

  Muszyna - informacje dla Turystów

  Muszyna - atrakcje turystyczne